Staramy się budować nową jakość na rynku ubezpieczeń.Wartości jakimi się kierujemy to profesjonalizm, otwartość i szczerość. Do każdego klienta podchodzimy z szacunkiem i życzliwością. Stale podnosimy swoją wiedzę i kompetencje. Szeroka gama produktów pozwala nam wybrać każdemu co najlepsze. Obsługujemy swoich klientów w procesach posprzedażowych. Informujemy naszych klientów o terminie zakończenia polisy. Za nami przemawia wieloletnie doświadczenie i troska o klienta.

_DSC6317 (2)

IWONA

_DSC6350 (1)

MAGDALENA

HISTORIA FIRMY

Nasza firma powstała w 2012 roku. Początkowo skupialiśmy się przede wszystkim na ubezpieczeniach życiowych. Następnie sukcesywnie poszerzaliśmy ofertę o inne ubezpieczenia i towarzystwa ubezpieczeniowe. Od 4 lat koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze klienta, poprzez oferowanie wszystkich dostępnych firm na runku i ich produktów. Współpracujemy z Multi Agencją Unilink, która posiada sieć oddziałów w całej Polsce i jest największą Multi Agencją w kraju. Unilink funkcjonuje na rynku od 16 lat. W naszej ofercie posiadamy ubezpieczenia: majątkowe, komunikacyjne, turystyczne, korporacyjne, kontraktowe, życiowe, grupowe, programy emerytalne oraz specjalistyczne a także te skierowane do wąskiej grupy odbiorców.

KG UBEZPIECZENIA

Dbamy o rzetelność naszych usług i bezpieczeństwo oraz wygodę klienta. Wychodzimy naprzeciw ciągłym zmianom i stele doskonalimy naszą wiedzę i umiejętności. Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania oferty, sprzedaży polisy, aż do momentu wypłaty świadczenia. Dopasujemy dla Państwa ubezpieczenie biorąc pod uwagę wszelkie oczekiwania i potrzeby. Pragniemy aby z naszą pomocą ubezpieczenia były dla Państwa przyjazne, proste i użyteczne. Chcemy być dla Państwa wiarygodnym partnerem aby nasza współpraca była wieloletnia i korzystna.

POTWIERDZONA JAKOŚĆ

Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności aby posiadać jak najwyższe kwalifikacje.

Dzięki temu nasi klienci są obsługiwani przez profesjonalistów.

POLUB NAS NA FACEBOOKU !